2005-07-27 06:20:09• hírek • Szatmár.ro

Elődöntős pólósok

20050727g1.jpgMegerőltetés nélkül lépett túl a spanyolokon a magyar férfi vizilabda válogatott.

A 11. FINA világbajnokság negyeddöntőjében még a spanyolok szereztek vezetést, ám góljukra Kemény Dénes legénysége egyből hattal válaszolt. A magyar vizilabda válogatott tehát parádézott az első két játékrészben, és hamar dűlőre vitte a mérkőzés sorsát. Ekkor főként dr. Molnár Tamás (képünkön) nyújtott kiváló egyéni alakítást.

A címvédő magyar együttes imponáló játékkal végül 8-4 arányban verte Spanyolország együttesét, s amennyiben nagyszerű formáját tartani tudja, magabiztosan várhatja a Görögország elleni elődöntőt.

Végeredmény: Magyarország - Spanyolország 8-4 (3-1, 3-0, 1-1, 1-2). Góldobóink: dr. Molnár T. 2, Madaras 2, Biros 2, Kásás 1, Steinmetz Á. 1.